BASIN BÜLTENLERİ
Modelpan Basin Bulteni Eylül

İçiniz de Dışınız da Rahat Olsun …

“Eşsiz Modelpan Manyezit paneller ile sesleri dışarda sıcaklığı içerde bırakın. Ateş, su ve nemden etkilenmeyen doğal paneller ile konforu yaşayın’’

Eylül 2014 – Türkiye’nin zengin manyezit yataklarından çıkarılan hammaddeyi işleyerek yüksek katma değerli bir yapı malzemesi olarak üretilen Modelpan Manyezit levhalar, yapı levhalarında ulaşılan en üst sınıf paneller olarak mekanlara katma değer katıyor.

Yüksek ısılara dayanımı dolayısıyla refrakter tuğla üretiminde kullanılan manyezit hammaddesiyle üretilen Modelpan levhalar, A1 sınıfı yangın dayanımına sahip olmanın ötesinde gerçek bir “YANGIN PANELİ” niteliğiyle sektörün kalbinde özel yer buluyor. Modelpan, farklı renk ve doku alternatifleriyle şık olduğu kadar dayanıklı ve kullanım kolaylıklı yüzeyleri ile konforlu bir yaşam alanı yaratıyor.

Modelpan kullanılan duvarlar yangın, su, ses ve ısı yalıtımı gibi bir duvardan istenilen niteliklerin hepsini tek kat kullanarak sağlıyor. Yüzeyi son kat boya uygulaması için hazır olan Modelpan yapı levhasının, sıva veya saten uygulamasına ihtiyaç duyulmadığı için projelere hız kazandırıyor. Modelpan yapı levhasının bir yüzeyi son kat boya uygulaması için hazırken diğer fileli yüzeyi, ihtiyaç duyulduğunda sıva yapılma olanağı sağladığı gibi ıslak yüzeylerde sağlıklı ve sorunsuz seramik uygulaması fırsatı veriyor. Sorunsuz düzgün yüzeyi sayesinde MgO yapı levhaları duvar kâğıdı için harika bir uygulama fırsatı sağlıyor.

Tamamen doğal ürünler kullanılarak üretilen ekolojik Modelpan levhalar içerisinde asbest ve insan sağlığına zararlı hiçbir madde bulundurmuyor. Binaların iç ve dış cephelerinde, çatı kaplamasında, yüksek yangın dayanımı istenilen duvarlarda, nem ve rutubetli olan yerlerde ve ayrıca dekoratif kaplama amacı ile kullanılan Modelpan ile binalarınızda konforu yaşayın.
Basın Bültenleri
Tanıtım Filmi
Uygulama Filmi
E-Bülten
Online Katalog

MODELPAN
PANELLER

View more

ÜRÜN
ÖZELLLİKLERİ

View more

NEDEN
MODELPAN PANELLER

View more

UYGULAMA
ALANLARI

View more