BASIN BÜLTENLERİ
Modelpan, yeni nesil manyezit yapı levhası ürünleriyle 22. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’de yer aldı.

Ege ve Akdeniz bölgesinin en büyük yapı fuarı 22. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, sona erdi. 3 – 6 Kasım tarihleri arasında fuarizmir’de gerçekleşen fuar, 23.525 ziyaretçi ağırladı. Türk yapı sektörünün en son teknoloji, ürün ve hizmetleri sergilendiği fuarda sektöre bilgi akışı ve yeni pazarlar sağlayan birçok etkinlik gerçekleştirildi, etkinlikler büyük ilgi gördü.

YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen, Türk yapı sektörünün Ege Bölgesi ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük fuarı olan Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir, 22’nci kez gerçekleştirildi. 19.000 m²’lik alanda düzenlenen fuarda 350 katılımcı en son ürün, hizmet ve teknolojilerini tanıttığı fuar, 23.525 bin kişi tarafından ziyaret edildi.

Modelpan, inovatif ürünleri ve akılcı çözümleriyle katılımcılar tarafından yoğun ilgi görerek büyük beğeni topladı. Bir yapı panelinde aranılan tüm özellik ve faydaların tek bir üründe bir araya gelmesiyle muadil ürünlerle rekabet eden ve global pazarda tüm yapı sektörüne fayda sağlayan Modelpan Manyezit Yapı Levhası tüketicinin arz talebine en akılcı çözüm olarak sunularak pazarda fark yaratıyor.

a
aBasın Bültenleri
Tanıtım Filmi
Uygulama Filmi
E-Bülten
Online Katalog

MODELPAN
PANELLER

View more

ÜRÜN
ÖZELLLİKLERİ

View more

NEDEN
MODELPAN PANELLER

View more

UYGULAMA
ALANLARI

View more