BASIN BÜLTENLERİ
Modelpan, yeni nesil manyezit yapı levhası ürünleriyle 39. Yapı Fuarı TurkeyBuild İstanbul’da yer aldı.

Türkiye’nin ilk manyezit yapı levhası Modelpan, bu yıl 39.’su düzenlenen Yapı Fuarı TurkeyBuild İstanbul’da yeni nesil ürünlerini ve sistem çözümlerini sektör profesyonellerine uygulama örnekleriyle tanıttı. Yapı fuarı özelinde yeni ürün serisi Metropolitan’ı da ilk kez ziyaretçilerle buluşturan Modelpan, inovatif ürünleri ve akılcı çözümleriyle katılımcılar tarafından yoğun ilgi görerek büyük beğeni topladı.

Modern, sağlıklı, güvenli ve prestijli yaşam alanları için inovatif yapı panelleriyle akılcı çözümler sunan Modelpan, düz yüzeyli Comfort, ahşap desenli Elegance ve yeni serisi taş yüzeyli Metropolitan ürünlerini, fuarı ziyaret eden sektör profesyonellerine uygulamalı olarak dış cephe kaplaması, iç cephe bölme duvar sistemi, döşeme yükseltme sistemi, ıslak hacim uygulaması ve asma tavan sistemleri üzerinde sergiledi.

Yapı panelleri arasında üstün özellikleriyle öne çıkan Modelpan Manyezit Yapı Levhası, %100 doğal ve çevre dostu malzeme yapısı, A1 sınıfı yanmazlık, su geçirmezlik, darbelere dayanıklılık, ısı ve ses yalıtım desteği gibi pek çok özelliği bir arada sunuyor.

Modelpan Manyezit Yapı Levhası tüm iç ve dış mekanlarda 4mm’den 20mm’e kadar 9 farklı kalınlık alternatifiyle pek çok farklı uygulama alanında kullanım imkanı sunuyor. Yüzde yüz doğa dostu hammadde içeriği ve  küf, mantar, bakteri  oluşumuna engel olan yapısıyla yeşil ürün sınıfında olması sağlıklı yaşam alanları yaratılmasına olanak sağlıyor. Üstün yangın dayanım özelliğiyle üst düzey yangın paneli görevi gören Modelpan, yaşam alanlarını yangına karşı güvence altına alıyor ve doğal malzeme yapısı sayesinde zararlı gaz salınımına engel oluyor.

Hafifliği, uygulama kolaylığı, ekonomikliği, pürüzsüz yüzey ve uzun ömürlü yapısıyla öne çıkan Modelpan Manyezit Yapı Levhası sahip olduğu ETA, CE ve TSEK belgeli yüksek kalite standartlarıyla en çok tercih edilen yapı panelleri arasında yer alıyor. 

a
a
a
a
a
a
a
a
a
aBasın Bültenleri
Tanıtım Filmi
Uygulama Filmi
E-Bülten
Online Katalog

MODELPAN
PANELLER

View more

ÜRÜN
ÖZELLLİKLERİ

View more

NEDEN
MODELPAN PANELLER

View more

UYGULAMA
ALANLARI

View more