BASIN BÜLTENLERİ
Modelpan yepyeni ürünlerini International Builders' Show 2016’da sergiliyor

Modelpan yepyeni ürünlerini International Builders' Show 2016’da sergiliyor
 
Türkiye’nin ilk magnezyum oksit esaslı yapı levhası markası Modelpan, yapı sektörünün en önemli uluslararası fuarlarından International Builders' Show 2016’da yeni ürünleriyle boy gösterecek. ABD’nin Las Vegas kentinde 19-21 Ocak 2016 tarihleri arasında gerçekleşen organizasyonda yeni nesil MgO yapı panellerini ve sistem çözümlerini uluslararası ziyaretçilerin beğenisine sunan Modelpan, taş yüzeyli yeni Metropolitan serisini de ilk kez Amerika’da sergileyecek.

Yapı panelleri arasında üstün özellikleriyle öne çıkan Modelpan Manyezit Yapı Levhası, %100 doğal ve çevre dostu malzeme yapısı, A1 sınıfı yanmazlık, su geçirmezlik, darbelere dayanıklılık ve ses yalıtımı gibi pek çok özelliği bir arada sunuyor. Modern, sağlıklı ve prestijli yaşam alanları için akılcı çözümler sunan Modelpan, düz yüzeyli Comfort, ahşap desenli Elegance ve yeni serisi taş yüzeyli Metropolitan ürünleriyle pek çok alanda kullanım imkanı veriyor.

IBS 2016’da Central Hall C9348 standında sektör profesyonelleriyle buluşacak Modelpan, MgO Board ürünlerini cephe kaplama sistemi, kuru duvar sistemi, bölme duvar sistemi ve ıslak mekanlarda seramik uygulaması gibi sistem çözümleri üzerinde uygulamalı şekilde tanıtacak.Modelpan ile kalite, şıklık ve doğallık tüm yaşam alanlarında.

Modelpan Manyezit Yapı Levhası tüm iç ve dış mekanlarda kullanılarak hem yalıtım hem de dekoratif görünüm elde etme fırsatı sunuyor. Yüzde yüz doğa dostu hammadde içeriği ve  küf, mantar, bakteri  oluşumuna engel olan yapısıyla yeşil ürün sınıfında olması sağlıklı yaşam alanları yaratılmasına olanak sağlıyor. Kullanıldığı sisteme göre 1300 derecede 180 dakikaya kadar yangın dayanım özelliğiyle üst düzey yangın paneli görevi gören Modelpan, zararlı gaz salınımı yapmıyor ve yangının yayılmasına engel oluyor.

Hafifliği, uygulama kolaylığı, ekonomikliği, pürüzsüz yüzey ve uzun ömürlü formuyla pek çok farklı alanda kullanılabilen Modelpan, yüksek kalite standartlarıyla en çok tercih edilen yapı panelleri arasında yer alıyor.
 
Basın Bültenleri
Tanıtım Filmi
Uygulama Filmi
E-Bülten
Online Katalog

MODELPAN
PANELLER

View more

ÜRÜN
ÖZELLLİKLERİ

View more

NEDEN
MODELPAN PANELLER

View more

UYGULAMA
ALANLARI

View more