BASIN BÜLTENLERİ
Modelpan yepyeni ürünlerini International Builders' Show 2016’da tanıttı.

Türkiye’nin ilk manyezit yapı levhası Modelpan, yapı sektörünün en prestijli uluslararası fuarlarından International Builders' Show 2016’da yeni nesil ürünlerini sektör profesyonelleriyle buluşturdu. ABD’nin Las Vegas kentinde 19-21 Ocak 2016 tarihleri arasında gerçekleşen organizasyonda, magnezyum oksit esaslı yapı paneli ürünleriyle birlikte sunduğu akılcı çözümlerle öne çıkan Modelpan, doğal taş yüzeyli yeni Metropolitan ürününü de ilk kez Amerika’da tanıtarak, uluslararası ziyaretçilerin beğenisini kazandı.

IBS 2016’da Central Hall sergi alanında yer alan Modelpan, yeni nesil manyezit yapı levhası ürünlerini cephe kaplama sistemi, kuru duvar sistemi, ıslak mekanlarda seramik altı panel uygulaması ve bölme duvar sistemi çözümlerini uygulamalı örnekleriyle sergiledi. Düz yüzeyli Comfort, ahşap desenli Elegance ve yeni serisi doğal taş yüzeyli Metropolitan ürünlerinin farklı kalınlık ve boyalı yüzey alternatiflerinin de tanıtan Modelpan, yüzde yüz ekolojik ve yangına dayanımlı yapı panelleriyle büyük ilgi gördü.

Yapı panelleri arasında inovatif özellikleriyle fark yaratan Modelpan Manyezit Yapı Levhası, %100 doğal ve çevre dostu malzeme yapısı, A1 sınıfı yanmazlık, su geçirmezlik, darbelere dayanıklılık, ısı ve ses yalıtımı gibi pek çok üstün özelliği aynı panelde bir arada sunuyor.
Basın Bültenleri
Tanıtım Filmi
Uygulama Filmi
E-Bülten
Online Katalog

MODELPAN
PANELLER

View more

ÜRÜN
ÖZELLLİKLERİ

View more

NEDEN
MODELPAN PANELLER

View more

UYGULAMA
ALANLARI

View more